Fotky ze školního roku 2015/2016

Zde najdete fotky z celého školního roku 2015/16, roztříděné podle měsíců s krátkým komentářem toho, co jsme všechno prožili. Jedná se pouze o výběr fotografií, CD se všemi fotkami v plném rozlišení si mohou rodiče zapůjčit na požádáni přímo v klubu. Jednotlivé měsíce si můžete prohlédnout buď... číst dál

Září

Divadlo V září nám několikrát teta Monika zahrála divadélko. Jedno z nich se jmenovalo O kůzlátkách. Díky němu teď už víme, že cizím lidem nemůžeme otevírat ani je pouštět domů.

Oslava narozenin Tento měsíc jsme měli sice jen jednoho oslavence, ale o to větší oslavu. Šmoulí dort byl... číst dál

Říjen

Výtvarná dílna Tento měsíc jsme si vyrobili Pejska a kočičku a vyzdobili jsme je tuší. Na Halloween jsme si udělali černou kočičku a barevnou dýni se závěsem a strašidýlky. Princezně jsme zdobili šaty.

Hry venku i uvnitř Měli jsme soutěž ve skládání puzzle. Hráli jsme si na sochy, čáp ztratil... číst dál

Listopad

Hry venku i uvnitř Takto jsme se v listopadu bavili, hráli si a cvičili: plazili jsme se tunelem, procvičovali říkanky, malovali křídami a skákali panáka.

Výtvarná dílna V listopadu jsme si vyrobili obrázek andílka ve zlatém rámečku - to vše jen z papírového tácku a barev. Dále jsme dělali... číst dál

Prosinec

Zdobení vánočního stromečku Takto jsme si společnými silami letos nazdobili vánoční stromeček. číst dál

Leden

Dílna V lednu jsme se naučili dělat lední medvědy z papíru a vaty. Vytvořili jsme si z papírových ruliček sněhuláky. Pro maminku jsme nazdobili květináče s kytičkami a naučili se malovat obrovskou červenou řepu.

Divadélko Tety nám zahrály divadélko o Perníkové chaloupce, Ubrousku prostři se!... číst dál

Únor

Dílna a výtvarná činnost Tento měsíc jsme poznávali geometrické tvary a z nich tvořili obrázky. Na sv. Valentýna jsme si vyrobili přáníčka, nazdobili věnečky a maminkám předali růžičku. Pro ptáčky jsme nakreslili krmítka a vyrobili si myšky. Naučili jsme se také stříhat s dětskými nůžkami.

... číst dál

Březen

Dílna a výtvarná činnost V březnu jsme si vytvořili a namalovali spoustu krásných věcí, tvořili jsme pro sebe i pro rodiče. Prohlédněte si fotografie. číst dál

Duben

Dílna a výtvarná činnost Vyrobili jsme si koloběžku a kytičku z geometrických tvarů, z ovesných vloček jsme udělali vlnu ovečce. Taky jsme si vybarvili čarotvorný les a květiny, které jsme pak vystřihli a nalepili do společné papírové vázy.

Divadélko Pár fotek z toho, co jsme dětem hráli v... číst dál

Květen

Cvičení a hry venku Kromě spousty jiných kolektivních her jsme v měsíci květnu uspořádali motorkářské závody s překážkami, ve družstvech jsme se přetahovali o lano a zahráli jsme si škatule, škatule hejbejte se. Každé ráno jsme si také pořádně protáhli tělíčko. číst dál