Dílny u Monči

Pokud máte náladu vyrobit si něco pěkného společně se svými dětmi nebo i bez nich, pak přijďte k nám do Dílny u Monči. V průběhu roku se několikrát sejdeme a vytvoříme si něco pěkného na ozdobení svého domova nebo jen tak pro radost či odreagování. Možná by jste se divili, jak moc vám výtvarná činnost pomůže odpočinout od každodenních starostí a shonu.

Komponenty a materiály budou nachystány klubem a  jsou již zahrnuty v ceně jednotlivých dílniček. Na dílničku je nutno se přihlásit minimálně 2-3 dny dopředu, abychom mohli včas vše potřebné sehnat v dostatečném množství. Doba dílničky je cca 1 hodina a cena je buď zdarma nebo 70 Kč na dospělou osobu. Přijďte se odreagovat a rozvíjet svou či dětskou fantazii. Nebojte se, jsou to lehké dekorace a navíc vám udělají radost a rozehřejí vaši domácnost teplými podzimními barvami. Už se na vás moc těšíme. Kapacita je omezena na 8 dospělých.

výtvor 1výtvor 2výtvor 3 

Dílny budou v úterý v 17hodin 1x za 14 dní (tedy 2x do měsíce). Datum jednotlivých dílniček budeme postupně zveřejňovat a rozesílat mailem. Více informací o tom, co a kdy budeme tvořit najdete také v tomto letáčku:

Dílny u Monči - leták